Karrige

Shitet nga: deni 28 Sht 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 EUR   35 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten karrige druri te bardha 2 muaj te perdorura , pa asnje demtim. cmimi 27 euro/copa i diskutueshem. disponojme 14 cope , mund te shiten dhe te ndara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim