Karrige rotulluese

Shitet nga: Eri 14 Tet 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrige me rrota ne gjendje perfekte shum pak te perdorura. Kan dizajn te ri dhe veshje e re e cila i eshte vendosur se fundi dhe nuk eshte perdorur fare. 8 cop me oferte 60 euro ose teku 70 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim