KARRIGE DRURI DHE INOKSI,OKAZION

Shitet nga: aldi 05 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHITEN 65 KARRIGE DRURI PER RESTORANT 1 MILION LEK DHE 60 KARRIGE INOKSI ME 10 TAVOLINA 1 MILION LEKE PER ARSYE P OSE KUSH I BLEN TE GJITHA 1.8 MILION.CMIMI I DISUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim