10 tavolina kompjuteri te nje salle interneti

Shitet nga: tavolina 29 Maj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 10 tavolina kompjuteri te nje salle interneti jane ne shum te mirmbajtura.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim