karrige tavolina te larta..

Shitet nga: dritan 24 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Të tjera
Prodhojm kete tip kompleti .kater stola dhe nje tavolin..ngjyra-te-ndryshme--per me shum kontatoni ne kete nr tel..0692059740..ju mirpresim...adresa shijak durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim