Punime druri per shtepi dhe lokal

Shitet nga: dritan 17 Nën 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Të tjera
adresa shijak durres.. per me shum kontatoni ne kete nr..069 20 59 740.....ju mirpresim!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim