Antike + moderne

Shitet nga: Elisabeta 04 Krr 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Të tjera
Me mobilje antike sende te ndryshme shtepijake i sapo hapur dyqani jone ne durres. adresa e dyqanit ( rr mujo ulqinaku 300 meter para stadiumit ) .hidhi nje sy mund te jete dicka per ju. ne jemi me te liret ne treg. keni pare diku tjeter me lire ne kete cilesi ,ne nuk e bejme problem diskutimin e cmimit. ANTIKA KOHA KURE BRONXI DRURI DHE PORCELANI BEHESH PA KURSIM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim