Kolltuqe 3 2 2

Shitet nga: Eri 04 Dhj 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje salloni
Kolltuqe esht nje 3, nje 2, dhe 2 tek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim