Mobilje

Shitet nga: eri 30 Nën 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shitet tavolin ngrenje me 6 karrike . tavolina esht e gdhendur ne drru si ne stilin antik esht shum shum e bukur .kur e shikon ta kthe kohen pas na gedhenjet qe ka gjithashti dhe karruiket jan te gdhendura .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim