Tartufi pishe biancheti

Shitet nga: Tartufi 18 Dhj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Lule dhe bimë
Tartufi pishe biancheti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim