Porte per shtepine tuaj

Shitet nga: besmir 23 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojme porta alumini per oborrin tuaj duke filluar nga 350 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim