Sobe druri

Shitet nga: abaz 25 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Antikë dhe Art
Sobe druri e punuar me dor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim