Senduk kashte dhe dru.

Shitet nga: ilir 14 Dhj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 LEK   35 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Antikë dhe Art
Senduk kashte dhe dru. Pjesa me è madhe eshte mbajtur shume mire. Ka vetem ca te rrjepurra te vogla qe rregullohen.ka vendin ku mbyllet me dryn. Permasat : 75 gjeresi, 54 lartesi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim