Mbajtese shishesh vere

Shitet nga: dritan 17 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Antikë dhe Art
prodhojm shum tipe per rreklamimin e veres me shumic dhe pakic.gjithashtu dhe sipas misures te ambientit. per me shum kontatoni ne kete nr tel...069 20 59740.adresa shijak.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim