Dhome gjumi Antike

Shitet nga: Elisabeta 24 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Antikë dhe Art
shitet
dollap rrobash me pasqyre
krevat
komedine me pasqyre
2 komedina te vogla
Abazhur kristali
pikture
ne jemi me konkurueset dhe me cilesoret .
shume orendi te tjera te mbledhura ne shtete te ndryshme .
1500 euro totali
ne gjendje perfekte i perkujdesur cdo vit . shikoni mobiljet tona ne fb ..mobilje antike durres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim