Antike + moderne

Shitet nga: Elisabeta 28 Maj 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Antikë dhe Art
Per Ata qe adhurojne prodhimet antike te vizitojne dyqanin tone ne durres .Cmimet shume te arsyeshme . hidhi nje sy mund te jete dicka per ju. mundesi zgjedhjesh nga 1000 lek deri ne 50.000 lek copa .rruga Mujo Ulqinaku 300 meter para stadiumit perball bar cameleon. na ndiqni ne fb dhe shikoni cmimet tona dhe ofertat tona.
https://www.facebook.com/pages/Mobilje-Antike-Durres/1502913233265745?ref=hl. Mobilje Antike Durres
tek ne do te gjeni cdo gje .ne jemi me te liret ne treg .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim