Saldator

Shitet nga: Ylli 24 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Bej saldime te cdo dhoji, bejme kapanone me konkstruksion hekuri, Zgara dyer, dhe cdo gje e perbere prej hekuri me cmime te arsyeshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim