Koll mapei karaset 6 thase dhe bojak mapej nje q..

Shitet nga: mapei 05 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sapo eshte blere le brunes ..me fatur ...kolla eshte gri 6 these plus bojak gri cmimi i arsyshem flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim