FIRMA EMI

Shitet nga: emin miftari 21 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
NNP EMI ..Ben te gjitha punet prej Themelit Deri Ne Qati Dhe Te Gjitha Punet Tjera.. LYERJE ..FASADA ...IZOLIME ..ETJ ..Me Ne Nese Kontaktoni Edhe Vet Dote Bindeni Se Ne Vertet Kryejm Punet Me Sherbim Te Shpejt Dhe Profesionale Me Ne Jeni Per .Qdo Koh ENE JU MIRPRESIM NE... TEL .044485549...044577979 ,044604131 .Ne Posedojm Mjetet Tona Ktojan Kushtet Tona Nese Doni Me Hollsisht VIZITONI NE GOOGEL.NNP EMI...... MESONI ME SHUM NGA PUNET TONA .keto shpia me ne mund te vizitoni dhe ne vende kujan nderrtuar nga firma emi kryejm te gjitha planet eshtepive ...ME NDERTIM TE SHPEJT.0SE NA KONTAKTONI NE EMAIL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim