Dritare dhe Dyer Plastike (OKAZION) ne Shqiperi ..

Shitet nga: alberto 25 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Durrës
Ofroje te gjitha punimet me Plastik dhe alumin me cilesi dhe cmime te lira, per me shum informazcione dergoni nje emeil : edil.ruggero@yahoo.it Ose telefononi te 0666025190-----355673916461
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim