Der me shine 4 metroshe

Shitet nga: miri 22 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Durrës
me profile dhe llamarinat e perparshme nuk ka ndryshk e lyer ngjyr gri me shine rrulat i ka dere e vogel me hapje ,kujt i intereson mund te kontakotje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim