DYER TE BLINDUARA

Shitet nga: BENI 20 Maj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SALLONI DYERVE TE BLINDUARA NE SHTETIN E KOSOVES NE QYTETIN E PEJES KA DYER TE BLINDUARA NGA TURKIJA ME SIGURI TE LART EJANI DHE NA VIZITONI NUK DO TE ZHGENJEHENI NXITONI.............BENI-X NE PEJE +37744223503/+38649223503 BENI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim