DYER TE BLINDUARA DYER TE SIGURIS

Shitet nga: BENI 17 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SALLONI I DYERVE TE BLINDUARA TE SIGURIS SE LARTE I CILI GJINDET NE KOSOVE NE QYTETIN E PEJES .DYERT JANE NGA TURKIJA ME GARANCION DHE SHUME TE SIGURTA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim