Vinxh monofaze, plus skela, me kapacitet deri ne..

Shitet nga: Gezim 16 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Durrës
Shes Vinxh monofaze, me gjithe skelen, me kapacitet deri ne 300kg dhe 25 metra kavo. Vinxhi eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur. Shitet me prove. E shes per arsye mosperdorimi. Numri telefonit: 0685120359 dhe 0696219085
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim