Vegla pune profesionale

Shitet nga: Vegla pune 30 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Vegla pune nga te gjithe llojet dhe markat. Si dewalt makita bosch metabo hilti flex etj. Pompa vaditje me benzin te reja si dhe pompe lavazhi benzine.picatrice . Si dhe bejme servsin e tyre . Andresa rrethrrotullimi i knetes (ne hyrje te durres)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim