Vegla pune profesionale

Shitet nga: vegla pune te perdora 06 Dhj 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Kemi matrapike te markave te ndryshme dhe te gjitha permasat, fersibla nga te gjithe llojet te medhej dhe te vegjel, trapan te gjitha permasat, pompa uje nga 0'37 kwa deri 3kwa, stabilizator nga te gjithe. Motorsharra dhe gjenerator nga 1kwa deri 80 kwa. Bejme dhe servis te gjitha veglave kemi dhe pjese kembimi. Andresa gjykata e apelit lagje 14 Durres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim