Vegla per servis lyerje makinash

Shitet nga: elton 10 Dhj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
KOMPRESOR ITALIAN, ( 500L / 380volt ) 850 €
 KOMPRESOR 380V, BOMBULA 50L ; GRUP ME 2 PISTONA NË FORM “V” ME FUQI TË LARTË ; KAPACITETI GRUPIT : 370L 30.000 lek
 KALDAJ + ASPIRIM me bruçator nafte, kapaciteti 2800 m3 në ORË
(Ajër I nxehtë; konsumi 1.60 kg naftë në orë + zgarë hekuri për dysheme dhome për lyerje 26m2 1300 €
 URË MË KATËR KOLONA 380V / ME POMPË HIDRAULIKE. Kapaciteti : 3 TON (ME 2 FUNKSIONE PER OFICINË DHE BANGO PËR DREJTIM SHASIE + AKSËSORË , MORSETAT + KRAHU HIDRAULIK ME AJËR, kapaciteti : 10 TON tërheqje 1600 €
 KIT PËR DREJTIM SHASIE DHE DREJTIM GABINE : AKSESORË SPECIAL : POMP + PISTON + AKSESORËT. KAPACITETI : 4 TON SHTYTJE. 30.000 lek
 PISTOLETA BOJE TE NDRYSHME per lyerje + PISTOLETA PËR ZIFTOSJE
 KOMPIUTER MIXER PËR PËRGATITJEN E BOJRAVE ME CD rom 120 €
 PESHORE + KOMPIUTËR / NJË TRUP ME DISKET PËR PËRGATITJEN E BOJËS 150 €
 PIGMENTE PËR PËRGATITJEN E BOJËS ( MARKA PPG TË NDRYSHME 450 lek per kg
fshes korendi profesionale per lavazhe 23.000 lek
ngrohese me gaz per ambiente lokalesh 30.000 lek
per me teper me kontaktoni ne nr cel :0693519700 ose ne what's up.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim