Sharre Hitachi

Shitet nga: .. 18 Maj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   160 EUR

Komuna: Durrës
18 volsh vit prodhimi 2012 gjendja perfekte me 1 bateri litiumi 3 amp dhe karikuese ose nderrim i mundshem
tel:0684762111 ose 0684760666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim