Servis auto

Shitet nga: kujtimhado@hotmail.com 03 Dhj 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
kam nje. servis me te tera paisjet e nevojshme qe i duhen nje xheneriku dhe motorristi etj.psh...ure kompresor gjenerator celsa te te gjitha llojeve aparate saldimi trapane gure zmeril te ndryshem pistolet per lyerje pistoleta ajri tavolina pone rafte pomp levazhi etj......................
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim