Pompe lavazhi

Shitet nga: Lira 27 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Durrës
Pompe lavazhi 3 fazoresh dhe me nafte. Me ngrohese uji. Steka dhe zorra origjinale te vetat.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim