Manometer i presionit te larte (MC DANIELS CONTR..

Shitet nga: Dashi 01 Qer 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Durrës
Shitet manometer i presionit te larte ( 30000 psi=2070 bar)
Objekti eshte i ri . i paperdorur asnjehere!
Eshte i mbushur me leng. dhe eshte prodhim MADE IN USA:
Materiali i kases : 304 stainless steel dhe diametri i kases eshte 160 mm
MAteriali i brendshem : 316 Stainless steel:
SHItet per arsye mosperdorimi!
CMIMI 350 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim