Makineri druri

Shitet nga: emiliano 22 Nën 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Durrës
Tornio kopjuse plus leviguse per prodhimin e kembeve te tavolines te karrikeve si dhe kollona shkalles edhe bishta lopate kazme sqepari etj makineria eshte ne gjendje perfekte si dhe shume e manovrueshme hjithashtu shes edhe nje sharre shirite model 700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim