Gjenerator 85 kw

Shitet nga: agim 25 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Durrës
Ne gjendje shum te mir motorrike dhe elektrrike i hapur pune marka German
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim