Gjenerator 8 kw

Shitet nga: Gimi 22 Nën 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 LEK

Komuna: Durrës
Gjenerator 8 kw Lombardini , Italian , Nafte , me motorino dhe litar , ekonomik , ne gjendje shume te mire pune .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim