FSHESE profesionale per KAPANON INDUSTRIAL

Shitet nga: genci Dje 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
FSHESA eshte paisje PROFESIONALE dhe perdoret per kapanone,,, rruge,,,trotuare,,,parking,,,eshte me motorr me benzine ,,,teper ekonomik ,,ne gjendje teper te mire mekanike dhe motorrike ,,me 1000 ore pune,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim