samsung galaxy s4

Shitet nga: klejdi 04 Krr 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Durrës
Shes samsung galaxy s4 shum i mirmbajtur sic shihet dhe ne foto shitet per arsye mos perdorimi sepse kam bler iphone ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim