nokia asha 302

Shitet nga: nokia asha 302 02 Tet 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Durrës
Shes Nokia asha 302 ngjyre e bardhe ne gjendje te mire pune ..
ka WIFI bluetooth camera 3.2 megapixel ..shume i shpejte dhe ne internet hap 0.fb
ka shume aplikacione eshte nje telfon qe ja vlen ta keshe
Shitet per arsyje qe kam 2 cope .. cmimi 50 milek tvjetra
cel 0685682772 FLM.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim