iphone 4 16 gb

Shitet nga: iphone 09 Krr 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Durrës
Iphoni shitet per shkak se kam marr note 3 dhe me duhel leket per ti blere nje tablet vellait tim te vogel
Telefoni eshte super i mirmbajtur xhamin e ka te ri fare akoma me qesen e vet nuk ka asnje gervishtje...do te isha shum i kenaqur ne qoftese do ta merrte nje person i cili i mban shum mir celat si puna ime sepse dua qe te ket nje jetgjatsi sa me te madhe si cel cmimi esht i diskutueshem 220 lek dhe do te ngelni shum te kenaqur nqs do ta merrni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim