iPhone 6 Gold 128 GB factory unlocked i Ri ne kuti

Shitet nga: Ardi 24 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Durrës
Shes iPhone 6 Gold 128 GB i zhbllokuar fabrike i ri ne kuti me te gjith sksesoret. Ky eshte nje nga telefonat me te fundit dhe me te miret qe ekzistojne, i sapo ardhur nga amerika dhe jo i blere tek shpresa.al, veshtir te gjeni nje iPhone 6 me 128 GB memory dhe me kete cmim. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim okazion prej 850 euro i PADISKUTUESHEM. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim