iPhone 5s White 16 GB Unlocked

Shitet nga: Rei Xhepa 09 Sht 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Durrës
Ngjyra : I bardhë
Gjendja fizike : As edhe një të gërvishur
Ardhur : Direkt nga Amerika.Jo me postë por mga një i afërm
Përfshirë : Kutia me të gjitha letrat , Kufjetdhe kapaku i tyre , Fisha e karikimit dhe koka e USB , Kunji metalik
Extra në çmim : 1 mbrojtëse e bardhë gome dhe 1 kasë vetëm anësore në ngjyrë floriri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim