iPhone 5s 64 GB Gold factory unlocked

Shitet nga: Ardi 26 Maj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Durrës
Shes iPhone 5s 64 GB ngjyre gold I zhbllokuar fabrike I perdorur, I sapoardhur nga amerika. Telefoni shoqerohet me karikuesin dhe kufjet orgjinale. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj, shitet me nje cmim okazion prej 480 euro I padiskutueshem. Nje iPhone 5s gold me 64 GB eshte veshtir ta gjeni. Telefoni jepet me garanci per cfardolloj problemi. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim