iPhone 5s 32 GB gold i ri i pahapur nga kutia

Shitet nga: Ardi 21 Nën 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Durrës
Shes iPhone 5s 32 GB ngjyre gold i ri ne kuti te pahapur e plastifikur nga fabrika dhe i zhbllokuar fabrike per te gjitha kartat. iPhoni eshte i ardhur nga amerika dhe jo i blere tek shpresa.al, dhe vjen me 12 muaj garanci. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 500 euro i padiskutueshem dhe nuk pranoj nderrime, telefoni vetem shitet. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim