iPhone 5s 16 GB factory unlocked

Shitet nga: Ardi 13 Dhj 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

47 000 LEK

Komuna: Durrës
Shes iPhone 5s 16 GB i zi i zhbllokuar fabrike i ardhur nga amerika. Telefoni shoqerohet bashke me aksesoret orgjinal, fishe koke amerikane me adaptor dhe kufjet. Bashk me telefonin do te merrni dhe nje bamper alumini shum te bukur sic e shikoni dhe ne foto. Fotot jane orgjinale te telefonit qe disponoj. Telefoni shitet me nje cmim Okazion prej 47.000 leke te reja i padiskutueshem, ose mund te nderrohet vetem me Samsung Galaxy S5, nuk pranoj nderrime me asnje telefon tjeter dhe nuk ka asnje ulje cmimi. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim