iPhone 5c 16 GB i Ri i bardhe

Shitet nga: Ardi 25 Tet 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Durrës
Shes iPhone 5c te bardhe i ri ne kuti te pahapur. Telefoni eshte i zhbllokuar fabrike dhe punon me te gjitha kartat shqiptare. Telefoni eshte i ardhur nga amerika dhe shitet me nje cmim okazion prej 350 euro. Fotot jan reale te telefonit qe disponoj. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim