iPhone 5S 16 GB i zi factory unlocked si i ri ne..

Shitet nga: Ardi 27 Maj 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Durrës
Shes iPhone 5S 16 GB i zi (space gray) i zhbllokuar fabrike si i ri ne kuti pa shenjen me minimale te perdorimit, vjen sebashku me aksesoret orgjinal dhe kutine orgjinale. Ky eshte telefoni me i mire i momentit dhe shitet me nje cmim Okazion prej 60.000 leke te reja i padiskutueshem. Foto eshte orgjinale e telefonit qe disponoj. Mundesi nderrimi vetem me smartphonet me te fundit ne treg. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim