iPhone 4 32Gb white

Shitet nga: Aldo 27 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Durrës
iPhone 4 32 GB i bardhe, ne gjendje shume te mire pune, i bllokuar me iCloud, por i hapur dhe mund te punohet me te. Nuk perdoret me karte.
Ju lutem kontaktoni vetem ne whatsapp ose ne Viber
Cmimi i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim