TABLET NEXUS 7 me kart sim (quad core)

Shitet nga: marjo 07 Sht 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Durrës
Nexus 7. cpu quad core
ram memory 1gb
internal 32gb
cpu 1.3 quad core
3g sim
wireles
Android 4.4.2
webcamera
display 7"

ne gjendje perfekte me mbrojtese para dhe mbrapa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim