Sony Xperia Z1

Shitet nga: Angelo 01 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Durrës
Shitet Sony Xperia Z1 ne gjendje perfekte i ardhur nga anglia i kompanise O2
Telefoni eshte ne gjendje perfekte i perdorur vetem dy jave
Cmimi 400.000 leke i padiskutueshem
Mund te nderrohet me iphone 5,5s ose galaxy note 3 galaxy s5 dhe lg g2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim