Smartpad mediacom ( tablet )

Shitet nga: edi 21 Maj 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Durrës
smartpad 705i mediacom prodhim italian
Shitet ose nderrohet me iphone 4 plus ndonje lek tjeter .
eshte ne gjendje te mire me fishe dhe karikus .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim