Samsung galaxy

Shitet nga: Kristi 27 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet ose ndrrohet iphone 5 ne gjendje shume te mir,eshte shume i paster nuk ka asnje shenj gerrvishtje,ndrrohet dhe me samsung galaxy s4 ose s5 lek nga ana ime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim